Loading

O Maćku

Maciej Hubert Kryszak ( ELVIS pseudonim artystyczny) - tancerz, wokalista, gitarzysta, choreograf, kompozytor, reżyser, scenarzysta, tekściarz, pedagog. Urodzony 28.04.1985 r. w Słupcy.  W 2005 roku został  Technikiem Weterynarii. W roku 2007 ukończył Studium aktorskie w Poznaniu pod opieką aktorów: Sebastiana Greka oraz Dariusza Taraszkiewicza i aktorki Magdy Płanety.  Licencjonowany  Pedagog od 2011 r.. Wychowany na starej amerykańskiej muzyce, która jest częścią jego życia, stał się gwiazdorem teraźniejszych lat a jego zadaniem jest nieść ludziom radość i robić to co robi najlepiej - SHOW.

Od najmłodszych lat zaczął interesować się aktorstwem tańcem i muzyką. Już wtedy zafascynowany był Elvisem Presleyem i jego muzyką oraz amerykańską muzyką lat 50, 60 i 70: rock and roll, rockabilly , country, blues, swing, gospel.  Od najmłodszych lat występuje na scenie przed żywą publicznością. Od lat jest związany z Grupa Artystyczna Artura Niedźwiedzia. Artur znalazł go gdy w czasie studium aktorskiego występował na scenie O.B.O.R.A w Poznaniu 2006 r, gdzie oczywiście dostał Role jako Elvis Presley. Od tego czasu regularnie występuje w całej Polsce i za granicą.

Swoje SHOW prezentuje ludziom tak często, że nie jest w stanie wymienić wszystkich występów. Najbardziej utkwił mu w pamięci występ W Hali Ludowej we Wrocławiu gdzie występował obok zespołu VOX jako Support.

Maciej napisał swoją pierwszą piosenkę po rozstaniu z byłą dziewczyną. ?Gdy Cię Nie Ma? skierowana była do dziewczyny Macieja. Teledysk do piosenki powstał w 2010 roku. Od tamtej pory napisał jeszcze kilka, miedzy innymi ?CIERPIENIE? i ? Rock To Night All Right?. Maciej jest na etapie pisania kolejnych kawałów by powstała jego pierwsza płyta.

Od paru lat Maciej bierze udział na warsztatach ?Muzyczna Owczarnia? gdzie pod okiem Elżbiety Zapendowskiej szkoli swój wokal.

W 2009 roku wystąpił i udzielił wywiadu wraz z Pawłem Królikowskim oraz Sebastianem Karpielem Bułecką  w programie Michała Figurskiego ?Jazda Figurowa? telewizji TV4 a w 2008 roku na Miss Polski w Pile w telewizji Polsat jako reprezentant Marty Andruszczak (Miss Wielkopolski). W 2011 r. W 76 rocznice urodzin Elvisa Presleya udzielił wywiadu wraz z Krzysztofem Krawczykiem oraz Wojciechem Gąsowskim dla Polskiego  Radia 1 .

W 2012 roku  23 marca udzielił wywiadu telewizji TVN STYLE w programie ?ZAWODY 24H? gdzie miał przyjemność poznać Jarosława Kreta.

Współpracownicy: Robert Antkowiak, Wojciech Winiarski, Leszek Ranz, Andrzej Mazurek, Beata Noszczyńska, Lilianna Maciejewska, Anita Jerzyńska.